Перейти до основного вмісту

Обкладинки на український паспорт, закордонний паспорт та ID картку в Україні

 

Як створити власний дизайн?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш власний дизайн чохла для паспорта. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Є багато цікавого

Вибери або створи свій дизайн обкладинки:

Без обкладинки на паспорт не варто виходити з дому, тим більше виїжджати до іншої країни. Сьогодні iOK.UA підготував для вас найчудовіші, функціональні та практичні обкладинки для вашого українського паспорта, закордонного паспорта та ID картки України. Шкіряна обкладинка на паспорт продовжить його зовнішній вигляд, що дуже актуально, оскільки він повинен прослужити кілька років поспіль. Більше того, обкладинки на біометричний ID паспорт України мають дві кишеньки, в які можна засунути кілька візиток, банківських карток та навіть паперові гроші. Обкладинки з картинками будуть актуальними для чоловіків, дівчат і навіть діток. Такі чохли на український та закордонний паспорт триматимуть усі необхідні документи в одному місці. І що найпривабливіше, дизайн обкладинки ви можете навіть самі створити .

Виготовимо спеціально для вас!

Паспорт є у кожного, але вони досить нудні, адже мають абсолютно ідентичний зовнішній вигляд. Компанія iOK знає, як це виправити, адже у нас ви можете замовити оригінальні шкіряні обкладинки для паспорта зі своїм дизайном. Політ для фантазій дуже великий. Так як обкладинка складається з двох частин, є куди надрукувати свої фотографії, прикольні картинки, текст і багато чого за своїм бажанням. Абсолютно будь-яке ваше зображення може бути надруковане на якісному шкіряному чохлі. А якщо у вас виникнуть труднощі під час створення свого унікального дизайну, наші співробітники допоможуть вам впоратися з цим завданням якнайкраще.

Паспортом, основним документом ідентифікації особи, доводиться часто користуватися у повсякденному житті, носити у сумці. В результаті його поверхня зношується, затирається та втрачає акуратний зовнішній вигляд. Шкіряні прикольні обкладинки на паспорт із ультрафіолетовою печаткою – надійний захист документа та статусний аксесуар для його власника.

Без крутої обкладинки на паспорт не варто виходити з дому, тим більше виїжджати до іншої країни. Ось чому компанія iOK підготувала для вас чудові, функціональні та практичні варіанти як для вашого українського паспорта, так і для закордонного або ID картки України.

Чохол на паспорт на довгий час збереже його первозданний вигляд, що дуже актуально, тому що він повинен прослужити вам кілька років поспіль. Більше того, прикольні обкладинки на паспорт України біометричного ID формату мають дві кишеньки, в які можна засунути кілька візиток, банківських карток та навіть паперові гроші. Обкладинки з картинками будуть актуальними для чоловіків, дівчат і навіть діток. Такі чохли на український та закордонний паспорт триматимуть усі необхідні документи в одному місці. І що найпривабливіше, дизайн обкладинки ви можете навіть створити.

Знаєте що хочете? Створіть дизайн обкладинки!

Не обмежуйте собі наданим товаром. Ви можете замовити друк на обкладинці будь-якого зображення:

  • своєї фотографії;
  • малюнки з Інтернету;
  • створити іменну обкладинку з печаткою свого прізвища чи імені.

Будь-яка ваша задумка може легко ожити на якісному чохлі для національного або закордонного паспорта. Робимо все швидко: 1-2 дні - і ми надішлемо ваш персональний товар Новою Поштою. Докладніше про друк на обкладинках паспорта .

Завдяки сайту iOK ви можете замовити красиві обкладинки на паспорт, зображення на які були нанесені за допомогою ультрафіолетового друку. Це можуть бути абсолютно будь-які зображення, починаючи від популярних патріотичних принтів та української символіки та закінчуючи оригінальними малюнками та фотографіями. Даний вид друку дозволяє наносити зображення на будь-які поверхні:

  • шкіра;
  • екошкіра;
  • силікон;
  • полімер.

В результаті використання спеціальних УФ-чорнил ми створюємо оригінальні обкладинки на паспорт, які будуть мати чіткі, насичені кольори. Сам малюнок виходить неймовірно стійким до різноманітного виду механічних та хімічних впливів.

Ідеальний варіант подарунку

Така стильна і при цьому не дуже дорога річ, як паспортний чохол із малюнком, – найкращий подарунок на будь-яке святкування. Порадуйте ваших близьких, друзів або колег, замовивши для них подарунок у нашому інтернет-магазині.

Наша шкіряна обкладинка + друк + доставка = 399 грн.

Щоб побачити, як виглядатиме ваш індивідуальний чохол для паспорта, заповніть форму замовлення. Наш дизайнер протягом кількох хвилин надішле вам ескізи на поштову скриньку. Надсилайте прямо зараз свої картинки, і ми продемонструємо, як виглядатиме обкладинка у майбутньому.

 

Залиште питання / відгук