Перейти к основному содержанию

Аксесуари, чохли, зарядні пристрої для Apple iPhone

Купивши смартфон Apple iPhone, Ви неодмінно зіткнетеся з покупкою аксесуарів до телефону iPhone. Б'юся об заклад, Вам знадобиться чохол, - для захисту телефону від подряпин корпусу, захисна плівка, від подряпин екрану, або ж анти-бліковая плівка, яка добре підходить до моделей iPhone 3G.

Радимо купувати лише оригінальні чохли, інакше проблем з чохлом буде більше, ніж без нього. Пропонуємо Вам оригінальні аксесуари та чохли за прийнятну ціну.

 

Для того щоб купити Apple iPhone або аксесуар (чохол, зарядний пристрій, навушники, захисну плівку) до телефону виконайте всього 4 кроки:

Коли визначилися з вибором телефону або аксесуара до iPhone натисніть кнопку "Купить"
Після того як натиснули кнопку "Купить" з'являється вікно кошика Ваших замовлених товарів. Якщо з вибором Ви визначилися, тобто будете купувати саме цей телефон, сміливо натискайте на кнопку "Оформить заказ ". Якщо ж, Ви хочете, наприклад, купити ще чохол або захисну плівку до телефону iPhone, перейдіть за посиланням "Купить что-нибудь ще ". Після цього натискайте на будь-якому товарі на сайті кнопку "Купить ", і виконайте початкову умова цього пункту, якщо більше Ви нічого не збираєтеся купувати.
Після того, як натиснули на кнопку "Оформить заказ ", вгорі вікна сайту, Ви побачите перелік товарів від Apple, які Ви збираєтеся придбати, кількість товарів, підсумок в ціні. Далі Вам слід обов'язково заповнити всі поля позначені червоною зірочкою, залишити коментар до замовлення (якщо Вас цікавить будь-яка інформація для уточнення), і натиснути на кнопку "Продолжить оформление "
Останній етам покупки, Ваше замовлення практичноі готове до покупки. Перевірте чи правильно введені Ваші контактні дані, чи все Ви купили, або не замовили щось зайве, - натискайте кнопку "Подтвердить оформлерние ".

Ваше замовлення відправлено, протягом години, наш менеджер зв'яжеться з Вами по телефону або електронній пошті, для уточнено замовлення, способу доставки, термінів доставки. Дякуємо за Ваш вибір, що скористалися нашим сайтом, для покупки Apple iPhone.

 

Задать вопрос / Оставить комментарий