Перейти до основного вмісту

Чохли для Samsung, - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити свій чохол для Samsung?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш особистий дизайн чохла для телефону Samsung. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити свій варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Чохол з фото для Samsung

 

Чохол з ім'ям для Samsung

Є багато цікавого:

Вибирайте чохли та скло на Samsung телефони:

Шукайте оригінальні чохли для Samsung? Тепер в Україні є просто грандіозний вибір захисних та стильних аксесуарів. Завдяки власниці виробництва команди iOK.UA, ви можете довго та цікаво вибирайте дизайнерських бампер для Samsung або створити свій персональний чохол із фотографій. Як це? Нижче ми всі детально пояснимо.

Щоденне використання мобільного телефону значно погіршує його зовнішній вигляд. Оскільки він піддається механічним впливам, з його поверхні з'являються потертості, подряпини, сколи та інші ушкодження. Щоб уберегти смартфони та захистити їх, доцільно буде придбати чохли на Samsung у нашому інтернет-магазині iOK.

В наявності чохли для будь-якого Самсунгу

Ми пропонуємо замовити у нас оригінальні аксесуари, виконані з високоякісних матеріалів, до яких відносяться дизайнерські бампери або персональні чохли з особистими фотографіями, ініціалами для смартфонів Гелексі наступних моделей.

Серія S, А, J, E, C. Вироби для телефонів цього модельного ряду не тільки надійно захищають гаджет. Накладки, виконані з незвичайними принтами, підкреслять індивідуальність, стиль. Надсилайте нам улюблені фото, малюнки, логотипи, які ми надрукуємо на чохлі всього за пару днів. Чохли для Самсунга виготовлені із пластику або силікону, які не обтяжують смартфон, облягають пристрої, як друга шкіра, не збільшуючи його розмірів. Матеріал практичний і приємний на дотик, відрізняється простотою у догляді.

Серія Note. Купуючи у нас чохли для смартфонів цієї серії, виконані за індивідуальним дизайном, клієнти виділяють свій гаджет із загальної маси, роблять його неповторним та оригінальним.

Серія Grand. Пластикові або силіконові накладки з яскравим, неповторним принтом, особистими фотографіями або ініціалами, надійно захищають пристрій, не збільшуючи його розмірів та ваги. Наші дизайнери використовують метод 3D-друку, завдяки якому нанесене зображення не стирається та не вигоряє.

Серія Core. Захисні чохли на телефон Samsung цієї серії надійно оберігають від подряпин, потертостей, інших пошкоджень. Друк на аксесуарах особистих фотографій, ініціалів або інших цікавих принтів дозволяє надати чохлу родзинки.

Серія Ace, On, Star та інших моделей. Стильні аксесуари, виконані за індивідуальним дизайном, з нанесеними логотипами, особистими ініціалами, принтами або фотознімками, виділяють чохли, роблять їх особливими. Також можна замовити готовий кейс, вибравши його на нашому сайті.

Детально ознайомитись з процедурою оформлення замовлення, умовами оплати, доставки товару можна на сайті компанії iOK. Всі чохли на Samsung мають прийнятну вартість, але кожен із них неповторний і оригінальний. Придбати їх можуть не лише мешканці Києва, а також інших міст нашої країни.

Створи свій чохол!

Найунікальніша наша особливість у тому, що ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом. У нас можна замовити свій дизайн чохла для Самсунга. Усього за 1 день ми надрукуємо ваші фотографії, малюнки, прізвище чи ім'я на якісному захисному аксесуарі. Докладніше.

 

Залиште питання / відгук