Перейти до основного вмісту

Чохли для Samsung Galaxy M12, - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол для Samsung M12 з особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Samsung M12

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на Samsung M12:

Новий бюджетний довгожитель знову відвідав простори України, а ми прагнемо порадувати вас чудовими новинками у вигляді захисних аксесуарів для корпусу та екрану гаджета. Тут ви зможете купити чохли для Samsung Galaxy M12 з унікальною зовнішністю та видатними захисними характеристиками. Наші силіконові та пластикові бампери ідеально сідають на апарат, захищають від ударів, подряпин, сколів, потертостей. Стильний дизайн та різноманітність моделей забезпечує друк на чохлі для Гелексі М12 картинок, кумедних малюнків, сучасних фотографій, патріотичних принтів. Якщо у вас є свої ідеї дизайну (улюблені фотки, малюнки, картинки, прикольні написи), надсилайте їх на пошту [email protected] або Viber/Telegram. Протягом 1-2 днів ми виготовимо та доставимо особистий чохол для Samsung Galaxy M12 або іменний бампер з вашим ім'ям, прізвищем. Не забувайте про захист смартфона.

Захисне скло на Galaxy M12 або плівка чекають на вас

У каталогах iOK.com, поряд із захисними чохлами, представлена якісна захисна плівка та скло для Samsung M12 та інших смартфонів. Ці витончені, практично, невидимі аксесуари забезпечать безпеку екрану гаджета, оберігають від подряпин, потертостей, випадкових ударів та падінь.

 

Залиште питання / відгук