Перейти до основного вмісту

Чохли для Xiaomi Poco M3, - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш власний дизайн чохла для Xiaomi Poco M3. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Створити особистий дизайн чохла для Poco M3

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скло на Poco M3:

Який обряд потрібно обов'язково здійснити після покупки нового телефону? Безперечно, вибрати захисні аксесуари. Налітайте на чохли для Xiaomi Poco M3 із ексклюзивними дизайнерськими картинками. Ми наносимо чіткі, яскраві зображення методом друку сублімації. В нашому асортименті силіконові та пластикові бампери, прозорі силіконові чохли для Ксіомі Поко М3 з печаткою картинок, оригінальних малюнків, авангардних фоторобіт, патріотичних принтів, що мотивують фрази. Ви можете вибрати готову модель із каталогів сайту або створити свій дизайн чохла. Ми надрукуємо на аксесуарі будь-яке зображення. Їм може стати ваша улюблена фотка, авторський малюнок, картинка з інтернету, ім'я, прізвище, логотип компанії або прикольний напис. Такий чохол буде унікальним і єдиним у своєму роді. Надсилайте зображення на пошту [email protected] або в Viber/Telegram і, через 1-2 дні ми виготовимо і доставимо новий особистий чохол для Xiaomi Poco M3. Доставляємо по всій Україні та в інші країни.

Так ви захистите спинку гаджета. Тепер перевертайте його та клейте якісне скло або плівку на екран.

Не забудь захисне скло для екрану Поко М3!

Екран - найуразливіша частина будь-якого телефону, вона ж, як правило, і найдорожча. До того ж, подряпини на дисплеї не даватимуть вам спокою. Вихід один, - зробити мудро, купити скло на екран Poco M3. На iOK є захисне скло та плівка на екран, практично для всіх моделей телефонів. Ви можете самостійно, без бульбашок повітря, приклеїти плівку на екран.

 

Залиште питання / відгук

Все модели Сяоми: