Перейти до основного вмісту

Чохли для Motorola Edge S, - вибери або створи свій дизайн

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол Motorola Edge S з вашим особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Motorola Edge S

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та стекла на Motorola Edge S:

Тепер, коли ви вибрали та придбали класний смартфон від Моторола, необхідно забезпечити йому надійний захист. Ми знаємо, як накладно та неприємно відвідувати сервісний центр та зробимо все можливе, щоб цього уникнути. Інтернет-магазин iOk.ua пропонує силіконові та пластикові чохли для Motorola Edge S з друком картинок, дизайнерських фотографій, патріотичних принтів, прикольних малюнків. Усі вони представлені у каталогах сайту.

Якщо ви мрієте прикрасити телефон своєю улюбленою фоткою, авторським малюнком, ім'ям, прізвищем або картинкою, що сподобалася з Мережі, - надсилайте їх на пошту [email protected] або в Viber/Telegram. За 1-2 дні ми виготовимо та доставимо особистий чохол для Motorola Edge S або іменний бампер. Друк виходить чітким, яскравим, не стирається, не вигоряє на сонці. Чохли виглядають дуже сучасно та стильно! Доставляємо по всій Україні та в інші країни.

Не забудьте купити скло на Motorola Edge S.

Окрім захисних чохлів, в арсеналі айОК є якісне скло для Motorola Edge S та захисна плівка. Екран – це функціональний, але дуже вразливий елемент смартфона. Наклеївши захисну плівку або скло ви максимально посилите міцність дисплея, захистіть його від подряпин, тріщин, ударів падінь.

 

Залиште питання / відгук