Перейти до основного вмісту

Чохли для Xiaomi Mi 10T - вибери або створи свій дизайн

 
 

Як створити власний дизайн?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш особистий дизайн чохла для Xiaomi Mi 10T. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Є багато цікавого:

Вибирай скла та чохли на Xiaomi Mi 10T:

Компанія Сяомі взялася і за флагманські смартфони. Китайські монстри просто заполонили ринок, а троє братів уже надійшли в Україну. Ми підтримуємо цей стрімкий біг і відразу вступаємо в справу. Надаємо унікальний і практичний захист для вашого телефону. Вибирайте чохли для Xiaomi Mi 10T зараз, і вони приїдуть у ваше місто протягом 1-2 днів. В нашому асортименті силіконові та пластикові бампери з печаткою картинок, авангардних фотографій, оригінальних малюнків, патріотичних принтів, захисні шибки та плівки на екран. Але це не все! Якщо ви мрієте прикрасити телефон своєю улюбленою фотографією, картинкою, авторським малюнком, ім'ям, прізвищем або прикольною фразою - надсилайте їх на пошту [email protected] або в Viber/Telegram. У найкоротші терміни ми виготовимо і доставимо вам новий особистий чохол для Сяомі Мі 10Т. Доставляємо по Україні та в інші країни. Щоб вам було цікавіше та легше вибрати зображення, ми розробили онлайн-конструктор. Завантажуйте свої картинки і дивіться, як виглядатиме друк на чохлі. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть реалізувати ваші ідеї.

І екран Mi 10T ми зможемо захистити

Всі знаємо, що дешевше запобігти проблемі, ніж потім її вирішувати. Тому, не замислюючись, варто купити скло для Xiaomi Mi 10T і відразу його наклеїти. Тим більше. сучасне скло вже досить легко клеїтися в домашніх умовах.

 

Залиште питання / відгук

Все модели Сяоми: