Перейти до основного вмісту

Чохли для ZTE - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш особистий дизайн чохла для телефону ZTE. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Чохол з фото для ZTE

 

Чохол з ім'ям для ZTE

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та стекла на ZTE:

Якщо ви проживаєте в Україні та у вас смартфон від ZTE, тоді знайти аксесуар для нього – справжня проблема. Є можливість замовити в Китаї собі чохол, але це довго і не завжди приходить те, що його так чекаєш. Ми ж, дружня команда iOK.UA хочемо звернути увагу на наші товари. У наявності чохли для ZTE за відмінними цінами, а що найголовніше, тільки у нас найексклюзивніші дизайнерські чохли. Накладки із силікону, які ви не знайдете ніде.

Зробимо індивідуальний чохол для ZTE

Час технологій дозволяє нам творити чудеса. Сьогодні ми зможемо виготовити чохол для ZTE з вашими фото та улюбленими картинками з інтернету. Вам тільки потрібно надіслати свої зображення нашому дизайнеру на Email – [email protected]

Протягом декількох хвилин дизайнер зробить ескіз вашого чохла і надішле його вам. Такий персональний аксесуар ми виготовимо та доставимо протягом 1-2 днів. Ознайомитись з детальною інформацією ви можете за посиланням нижче.

 

Залиште питання / відгук