Перейти до основного вмісту

Чохли для Xiaomi Redmi 4 Pro - друк на чохлах Xiaomi Redmi 4 Pro

Вибери чохол для Xiaomi Redmi 4 Pro або замов із своїм дизайном:

З виходом оновлених моделей версії Redmi від найпопулярнішої китайської компанії Сяомі з'явилася різка необхідність захисту даних пристроїв. І ось наш супермен приходить на допомогу! Чохли для Xiaomi Redmi 4 Pro вже є на iOK.UA в Україні. Ми завжди підходимо до питання захисту мобільного пристрою дуже ґрунтовно та оригінально. Купуючи у нас захисний чохол ви отримаєте!

  1. Захист усіх боків вашого розумного телефону. Бампери із силікону для Redmi 4 Pro – найкращі у своєму класі захисники цілісності корпусу смартфона, так і його смартфона. Жодна подряпина не пробереться, удари чи падіння не завдадуть шкоди. Що може бути краще?
  2. Чохли з картинками для Xiaomi Redmi 4 Pro зможуть підкорити серця найсуворіших і найвибагливіших. Ми підготували вам десятки дизайнів на різну тематику. Дівчата, чоловіки та діти зможуть прикрасити класним принтом свій новенький смартфон.
  3. А як на рахунок свого індивідуального бампера ? Ми вміємо професійно наносити друк на чохли будь-які зображення на замовлення. Особисто для вас ми готові виготовити накладку з вашими особистими та улюбленими фотографіями, зробити іменний чи фамільний варіант. Ви також можете вибрати картинку з Інтернету або надіслати нам свій авторський малюнок. 1-2 дні і ваше замовлення буде готове. Докладніше про друк на чохлах Xiaomi .
 

Залиште питання / відгук