Перейти до основного вмісту

Чохли для Motorola Edge Plus, - вибери або створи свій дизайн

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол для Motorola Edge Plus з особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Motorola Edge Plus

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та стекла на Motorola Edge Plus:

Чи ефектний смартфон від Моторола підкорив ваше серце? Тепер необхідно забезпечити його захист. Інтернет-магазин iOK завжди готовий запропонувати вам якісні чохли для Motorola Edge Plus, захисне скло та плівку. Наші силіконові та пластикові бампери ідеально облягають апарат, практично не збільшують його розмірів та ваги. Кожну модель прикрашає дизайнерський друк на чохлі для Motorola Edge Plus картинок, кумедних малюнків, авангардних фоторобіт, патріотичних принтів. Вибирай модель із каталогів сайту або створи свій дизайн. Надсилайте на пошту [email protected] або в Viber/Telegram свою улюблену фотку, авторський малюнок, прикольний напис. Ми надрукуємо найкращу з них на бампері. Новий особистий чохол для Motorola Edge Plus або іменний кейс із вашим ім'ям, прізвищем підкреслить вашу індивідуальність, буде єдиним у своєму роді. Замовлення та доставку здійснюємо протягом 1-2 днів.

Вибирай захисне скло на Motorola Edge Plus чи плівку

Тепер, коли спинку апарата надійно захищає модний кейс, саме час подбати про екран. Захисна плівка або скло для Motorola Edge Plus зміцнять міцність дисплея, забезпечать стійкість до подряпин, тріщин, сколів, і позбавлять вас походу в сервісний центр.

 

Залиште питання / відгук