Перейти до основного вмісту

Чохли для ZTE Blade V30, - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо чохол ZTE Blade V30 з вашим персональним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на Blade V30:

Новий доступний смартфон від компанії ZTE має яскравий дизайн, великий дисплей і значний показник автономної роботи. А компанія iOk.ua оперативно забезпечить гаджету стильний, надійний захист. Тут ви зможете насолодитися вибором чудових аксесуарів - купити чохли для ZTE Blade V30, замовити скло на екран, наклеїти утримувач у вигляді попсокета, і не тільки. Ми пропонуємо силіконові та пластикові бампери з дизайнерською печаткою. У каталогах iOK на вас чекають моделі із зображенням забавних картинок, малюнків, сучасних фотографій, патріотичних принтів.

Ваш вибір не обмежується нашими каталогами. Якщо ви мрієте надрукувати на чохлі улюблену фотку, картинку, авторський малюнок, прикольний напис, ім'я або прізвище - надсилайте їх на пошту [email protected] або в Viber/Telegram. За 1-2 дні ми виготовимо і доставимо новий особистий чохол на Blade V30. Друк не стирається та не вигоряє на сонці. Стань творцем захисного аксесуара, створи свій дизайн чохла разом з айОК!

Не забудь про скло на ZTE Blade V30

Тепер, головне, купити захисне скло на ZTE Blade V30 або плівку. Ми знаємо, що похід у сервісний центр - не найприємніше заняття, тому пропонуємо класний вибір захисних аксесуарів для всіх моделей сучасних телефонів. Захист екран смартфона, продовжи радість спілкування з модним гаджетом!

 

Залиште питання / відгук