Перейти до основного вмісту

Чохли для iPhone 8 Plus в Україні, друк на чохлах iPhone 8 Plus

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш власний дизайн чохла для iPhone 8 Plus. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на iPhone 8 Plus:

Йому немає рівних, він досконаліший за всіх. Він стильний, сучасний та функціональний. Тільки от подряпин та твердого асфальту це все одно. Якщо ви розумієте, як неминучі падіння з рук на тверду підлогу, дорогий ремонт і крокодилячі сльози, тоді вам будуть дуже корисні наші дизайнерські чохли для iPhone 8 Plus з картинками та малюнками, від яких не відвести погляд. Тим більше, можна підібрати такий аксесуар, який підкреслить зовнішність девайса. Наприклад, прозорий силіконовий чохол для iPhone 8 Плюс з цікавим принтом. Тонкий силікон і ексклюзивний малюнок, сучасно виглядатиме на телефоні і відбиватиме від нього всі можливі невдачі, - від подряпин і ударів, до падінь з висоти. Все це звучить не так привабливо, як можливість створити свій власний дизайн накладки. Ви вже знаєте?

Наша скромна команда вже кілька років удосконалить послугу друку на чохлах. Тепер ви можете замовити особистий дизайн. Ми надрукуємо на чохлі для iPhone 8 Plus ваші особисті та улюблені фотографії, малюнки, картинки з Інтернету. Під силу нам і зробити вам іменний або сімейний варіант кейсу. Створіть свій індивідуальний аксесуар своїми руками, б'ємось об заклад, такого бампера для Айфон 8 Плюс, не буде ні в кого. Створити свій чохол .

 

Залиште питання / відгук