Перейти до основного вмісту

Чохли для Realme 8 Pro, - вибери або створи свій дизайн

Вибери або створи свій дизайн

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо чохол для Реалмі 8 Про з вашим індивідуальним, особистим дизайном. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Realme 8 Pro

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та стекла на Realme 8 Pro:

Класний смартфон від Realme заслуговує на найдбайливіше ставлення. А допоможуть вам у цьому захисні аксесуари на iOK.ua. Це силіконові та пластикові чохли для Realme 8 Pro, прозорі силіконові кейси, захисна плівка та скло на Реалмі 8 Про. Чохли ідеально сідають на апарат, захищають від подряпин, потертостей, ударів та падінь. Моделі нашої колекції відрізняються стильним, сучасним дизайном, який створює дизайнерський друк. Ми наносимо якісні, чіткі зображення: оригінальні малюнки, авангардні фото, патріотичні принти. Усі вони показані у каталогах сайту. Картинка покриває всю поверхню бампера, не стирається, не вигоряє на сонці.

Якщо ви бажаєте надрукувати на чохлі свою улюблену фотографію, авторський малюнок, ім'я, прізвище, прикольний напис чи логотип кампанії, - надсилайте їх на пошту [email protected] або у Viber/Telegram. Через 1-2 дні ми виготовимо і доставимо новий приватний чохол для Realme 8 Pro. Доставляємо по всій Україні та в інші країни.

Не забудь купити скло на Realme 8 Pro

Екран смартфона також потребує надійного захисту. Скло на Realme 8 Pro. або захисна плівка суттєво посилить міцність дисплея. З такою обороною девайсу не страшні тріщини, подряпини і навіть випадкові удари та падіння.

 

Залиште питання / відгук