Перейти до основного вмісту

Чохли для Xiaomi Redmi 9, - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш особистий дизайн чохла для Редмі 9. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Є багато цікавого:

Вибирай найкращі чохли на Редмі 9:

Такого таланту, як у китайських підприємців, немає жодної з існуючих країн. Як можна зробити такий бюджетний, але такий класний сучасний смартфон? Йдеться про новинку літа 2020 року, - Сяомі Редмі 9. У ньому є все. Не вистачає стильного захисного аксесуара на спинку і захисного скла на екран. Пропонуємо почати з вибору дизайнерських чохлів для Xiaomi Redmi 9 у нас в Україні. В інтернет-магазині iOK на вас чекають якісні силіконові та пластикові бампери, прозорі силіконові чохли на Ксіомі Редмі 9. Кейси щільно облягають апарат, захищають від подряпин, потертостей, пом'якшують випадкові удари та падіння. Кожну модель нашої колекції прикрашає друк на чохлі для Redmi 9 картинок, стильних малюнків, авангардних фоторобіт, патріотичних принтів. Вибирайте дизайн із каталогів сайту або надсилайте свої зображення. Ми надрукуємо на чохлі вашу улюблену фотографію, авторський малюнок, прикольний напис, ім'я, прізвище. Друк виходить яскравим, чітким, не стирається, не вигоряє на сонці. Замовлення та доставку здійснюємо протягом 1-2 днів. Доставляємо по Україні та в інші країни.

Скло на Redmi 9 – як додатковий захист

Ніхто не зможе з нами посперечатися про те, що скло на телефон Редмі 9 потрібно клеїти одночасно із захисним кейсом. Адже екран телефону - це той елемент пристрою, який ми використовуємо найчастіше. Так що, думаємо наперед, і купуємо якісне захисне скло та плівка на екран Redmi 9. На iOK ви зможете вибрати бюджетні варіанти та преміальні екземпляри. Повірте, різниця є в цих аксесуарах.

 

Залиште питання / відгук