Перейти до основного вмісту

Чохли для OPPO - вибери або створи свій дизайн

Моделі OPPO Reno:
Моделі OPPO A:
 

Вибери або створи чохол на OPPO:

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш власний дизайн чохла для ОППО телефону. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Чохол із фото для OPPO

 

Чохол з ім'ям для Oppo

Є багато цікавого:

Як створити чохол для OPPO?

Не віритись, але це факт. Оригінальні чохли для OPPO вже є в Україні. Тепер ви можете надійно та унікально захистити свій смартфон від усіх існуючих пошкоджень. Силіконовий бампер для Oppo зможе взяти усі удари на себе. Падіння, подряпини та потертості вам не будуть приносити неприємності. А ще ви можете не тільки вибирати готові аксесуари, а навіть створити свій особистий дизайн. Але про все по порядку далі більше!

Зараз бренд має кілька напрямків, від бюджетних смартфонів до еталонних флагманів. Усі моделі можна об'єднати у кілька категорій:

  • OPPO Find – преміальний сегмент, вони ж флагмани
  • OPPO Reno – середній ціновий сегмент
  • OPPO A – початковий рівень
  • OPPO R/F - найстаріші телефони з низькими цінами

Друк фото на чохлі для ОППО телефону

Наша команда не тільки пропонує найунікальніші чохли для OPPO в Україні, але й уможливлює зробити щось більше. Ви можете замовити чохол зі своїми фото та картинками, зробити чохол зі своїм особистим дизайном. Ваш персональний чохол буде одним єдиним на планеті. Дізнатися більше про друк на чохлі .

Доставка протягом 1-2 днів!

Одна з головних наших фішок – швидка доставка ваших замовлень. Так само, як і ви, ми любимо свої телефони, і використовувати їх без захисних аксесуарів – справжній злочин. Тому наша мета не тільки запропонувати товар відмінної якості, але і, якнайшвидше, доставити його вам у потрібне місце, потрібною кур'єрською службою.

 

Залиште питання / відгук