Перейти до основного вмісту

Чохли для Xiaomi 12X - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол для Xiaomi 12X з вашим особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Створити чохол на Xiaomi 12Х своєю картинкою

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скло на Xiaomi 12Х:

Про безпеку мобільних телефонів написано та сказано чимало. Проте тема продовжує бути актуальною. Якщо вам важливо, щоб новенький смартфон зберігав свою привабливість і працездатність якомога довше, радимо купити чохол для Xiaomi 12X на iOK в нашій любій Україні. Ми пропонуємо захисні аксесуари, які не тільки збережуть девайс від утворення подряпин, потертостей, тріщин, пом'якшать удар при падінні, але й зроблять його унікальним та стильним. В нашому асортименті силіконові та пластикові бампери, компактні ультратонкі кейси, класичні шкіряні чохли-книги, прозорі силіконові бампери, захисне скло на Xiaomi 12X, плівка на екран, тримач у вигляді попсокета і не тільки.

Що може бути кращим за високоякісний захисний аксесуар, який практично невідчутний на телефоні і при цьому, демонструє високий рівень захисту та унікальний, неповторний дизайн? Саме такі чохли на вас чекають у каталогах сайту. Кожен чохол прикрашає оригінальне зображення, кумедний малюнок, патріотичний принт, унікальна фотографія, зображення героїв фільмів мультиків, логотипи автомобілів або відомих брендів. Вибирай варіант на свій смак або створи свій персональний дизайн чохла.

Надсилайте на пошту [email protected] або в Viber/Telegram свою улюблену фотку, картинку, авторський малюнок, прикольний напис. Ми із задоволенням надрукуємо їх на чохлі та виготовимо особистий чохол для Ксіомі 12х або іменний бампер з вашим ім'ям, прізвищем. Картинка покриває всю поверхню бампера, не стирається, не вигоряє на сонці. Замовлення та доставку здійснюємо протягом 1-2 днів. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання. доставляємо по всій Україні та в інші країни.

Захисне скло на Xiaomi 12X і пленку на екрані

Забезпечте повний захист улюбленому гаджету! Разом з чохлом для смартфона рекомендуємо відразу купити захисне скло на Xiaomi 12X. З таким якісним, додатковим захистом, екрану пристрою не будуть страшні царапини та тріщини, удари та падіння. При випадковому падінні на бетон, асфальт або кафель, захисне скло може розбитись, але дисплей смартфона залишиться цілим і продовжить повноцінно працювати. В арсеналі айОК захисні аксесуари для всіх моделей телефонів.

 

Залиште питання / відгук

Все модели Сяоми: