Перейти до основного вмісту

Чохли для Vivo в Україні - вибери або створи свій дизайн

Чохли для Vivo Y:
Чохли для Vivo V:
Чохли для Vivo X:
Інші моделі:
 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш особистий дизайн чохла для телефону Vivo. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Чохол з фото для Vivo

 

Чохол з ім'ям Vivo

Є багато цікавого:

Вибирай чохли для Vivo в Україні

Український ринок телефонів чекають на колосальні зміни. Китайські бренди виходять на світовий ринок та роблять на ньому справжню революцію. Вже сьогодні ми хочемо запропонувати до покупки, чохли для Vivo смартфонів. Більше того, у нас є все необхідне для роботи на замовлення, і сьогодні особисто для вас ми можемо нанести друк на чохли для Vivo в Україні. Бренд Vivo, разом із Oppo випередили на китайському ринку лідерів Lenovo та Xiaomi , ось з цього наша команда так старанно взялася за захисні аксесуари для телефонів цього бренду.

На iOK.UA ви можете піти двома можливими стежками. Якщо повернете праворуч, на вас чекають дизайнерські, стильні та сучасні бампери для Vivo пристроїв. Силіконові та пластикові захисні кейси з унікальними зображеннями, точно вам сподобається. Конструкція накладок продумана з усіх боків. Є всі необхідні вирізи під зарядку, навушники, мікрофони та динаміки. Під кнопки регулювання звуку, для деяких моделей, є опуклості матеріалу або отвори. Іноді навіть можна вибрати бажаний варіант. Втім, технічна сторона аксесуарів на висоті. А зовнішньої складової варто приділити набагато більше уваги.

Якщо повернете ліворуч, ви зможете замовити чохол для Віво з індивідуальним дизайном. Персонально для вас ми виготовимо аксесуар із вашими фотографіями та картинками. А чекати доведеться лише 1-2 дні. Ось такі справи. Але про це детальніше ми розповімо нижче.

Чохол для Віво зі своїм особистим дизайном

Чохол на телефон Віво тепер може стати чимось більшим для кожного з нас. Є можливість друкувати на бампер для Vivo своїх особистих фотографій. улюблених картинок із всесвітньої мережі Інтернет. Можна продати на кейсі свої авторські малюнки. дизайнерські роботи ілюстраторів та художників. Іменні дизайни зі своїм прізвищем. щасливою цифрою чи датою залишаються у тренді вже третій рік. За допомогою нашого онлайн конструктора або спеціалістів, ви можете створити свою ексклюзивну зовнішність накладки. Докладніше .

Захисне скло на екран Vivo

Чохли для Віво надають телефону найбільшого захисту. Однак, не можна недооцінювати потреби в аксесуарах для захисту дисплея. iOK працює в цьому напрямку, ми тримаємо на своїх складах якісне захисне скло для Vivo всіх сучасних моделей. Є й молодші брати. - Поліуретанові плівки. Прозоре захисне скло на екрані телефону Виво збереже незайманий вигляд передньої частини пристрою. Олеофобне покриття з антивідблисковим ефектом, зробить зручнішим проведення часу зі смартфоном на вулиці при денному освітленні. За 200 – 300 гривень ви отримуєте надійний захист та додаткові функції. Що може бути краще?

Підіб'ємо короткий підсумок

Минув час, коли телефон можна було користуватися без захисних додатків. Тепер аксесуари – це перша необхідність, плюс якийсь вид моди та стилю. Дорогий гаджет потрібно уберегти від небезпек, плюс зробити індивідуальнішим. І тепер це можливе. Вам залишається тільки вибрати відповідний для вас зовнішній вигляд або поринути у можливість створення чохлика зі своїм зображенням.

В наявності

Далі варто знайти скло для Віво і красиво його наклеїти, щоб екран був у броні. Напевно, ми донесли усі свої думки. Але, світ так швидко змінюється, що скоро на нас чекають нові чудові складові у світі захисту мобільних телефонів.

 

Залиште питання / відгук