Перейти до основного вмісту

Чохли для iPhone 12 Pro - вибери або створи свій дизайн

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш особистий дизайн чохла на Айфон 12 Про. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на iPhone 12 Pro:

Ідеальна, у всіх відношеннях модель смартфона вже у ваших руках? Тоді варто перейти до наступного важливого кроку – захисту гаджета. У цьому заході повинні брати участь чохли для iPhone 12 Pro для захисту корпусу і прозорі стекла на екран. Тільки така синергія захисних аксесуарів дозволить зберегти гаджет у первозданному стані. До того ж, дизайнерські Айфон 12 Про чохли додадуть телефону особливий стиль та родзинку. Ви можете вибрати дизайн чохла у каталогах сайту або зробити індивідуальне замовлення. Ми підготували чудову колекцію оригінальних сучасних зображень, серед яких цікаві картинки, дизайнерські малюнки, авангардні фотографії, патріотичні принти. Якщо у вас є свої ідеї та ви мрієте прикрасити аксесуар своєю улюбленою фоткою, авторським малюнком, картинкою з інтернету, прикольним написом – надсилайте їх на пошту [email protected] або у Viber/Telegram. Протягом 1-2 днів ми виготовимо і доставимо вам новий особистий чохол для iPhone 12 Pro або іменний бампер з вашим ім'ям, прізвищем. Доставляємо в будь-який район України та інші країни.

Скло для Айфон 12 Про - без нього ні кроку

Найдорожча робити у кожному флагмані – його дисплей. Але як його захистити, всім відомо. У тандемі мають працювати дані аксесуари. Купуємо скло для Apple iPhone 12 Pro, клеємо його і одягаємо бампер. Все, ви готові до серйозних випробувань дійсності.

 

Залиште питання / відгук