Перейти до основного вмісту

Чохли для iPhone 8 в Україні, друк на чохлах iPhone 8

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш особистий дизайн чохла для iPhone 8. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на iPhone 8:

Не віримо ми нікому, хто стверджує, що їм не потрібні чохли для смартфонів. Тому що дані чохли для iPhone 8 в Україні – ідеальний товар для придбання. Такий дорогий і досконалий зовні апарат буде до сліз прикро подряпати або впустити на підлогу. А це неминуче... Рано чи пізно це станеться. Силіконові або пластикові бампери для Айфон 8 зможуть вберегти незайману зовнішність девайсу. А якщо ви говорите, що не хочете ховати його в захисний аксесуар, так як не буде видно яблучко, логотип компанії, тоді у нас теж є рішення. Дизайнерські прозорі силіконові чохли для iPhone 8, зможуть тільки унікальніше і оригінальніше виділити його, серед решти.

Тим більше, ви можете взяти під свій контроль процес створення дизайну кейсу. Ми наносимо друк на чохли для iPhone 8 зображення за вашим бажанням. Особисто для вас, протягом 1-2 днів, ми виготовимо та доставимо чохол для iPhone 8 з вашими фотографіями, прізвищем або ім'ям. Просто зробимо і бампер на Айфон 8 з будь-якою картинкою з мережі Інтернет. Зможемо поєднати ваші фотографії з потрібним текстом, додати різні елементи та ефекти. Фахівці інтернет-магазину АйОк уважно вислухають усі ваші побажання та намагатимуться запропонувати кілька варіантів на вибір. Докладніше про друк на чохлах Apple iPhone .

 

Залиште питання / відгук