Перейти до основного вмісту

Чохли для Samsung Galaxy A52, - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол Samsung Galaxy A52 з вашим особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Samsung A52

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на Samsung Galaxy A52:

Виробники мобільних пристроїв постійно покращують дизайн та характеристики смартфонів, а ми створюємо найкращі чохли для Samsung Galaxy A52 в Україні. Наші силіконові та пластикові бампери чудово справляються із захистом апарату від подряпин, потертостей, пом'якшують удар при падінні. А головна перевага аксесуарів і наша гордість – друк на чохлі для Samsung A52 картинок, стильних фотографій, патріотичних принтів, кумедних малюнків. Ми наносимо яскраві чіткі зображення на сублімаційному та ультрафіолетовому принтерах. Вибирай готовий чохол у каталогах iOK.ua або створи свій дизайн. Зробити це легко та просто! Надсилайте зображення на пошту [email protected] або в Viber/Telegram і, через 1-2 дні, ми доставимо стильний особистий чохол для Samsung Гелексі А52 або іменний бампер з вашим ім'ям, прізвищем. Доставляємо по всій Україні та в інші країни.

Не забудь про захисне скло на Samsung A52 та плівку

В асортименті айОК є якісна захисна плівка та скло для Galaxy A52. Ці сучасні та практично невідчутні аксесуари забезпечать надійний захист екрана смартфона від подряпин, потертостей та тріщин під час випадкових падінь.

 

Залиште питання / відгук