Перейти до основного вмісту

Чохли на Apple iPhone 13 Mini, - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол для iPhone 13 Mini з вашим особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Айфон 13 Міні

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на iPhone 13 Mini:

Ви чули, що iPhone 13 Mini – останній компактний флагман Apple? Ця заява авторитетного інформатора, безсумнівно, підвищить попит на блискучий гаджет. А наше з вами завдання надійно захистити міні-iPhone і якнайдовше продовжити його службу. Компанія iOK.ua пропонує дизайнерські чохли для iPhone 13 Mini з друком картинок, оригінальних малюнків, патріотичних принтів, стильних фотографій. У нашому арсеналі посилені протиударні чохли, чохол-книжка, прозорий силіконовий чохол, універсальний пластиковий, захисне скло на Айфон 13 Міні, плівка та багато іншого. Ви можете вибрати готову модель із каталогів сайту або створити чохол з особистим дизайном.

З нами зробити це легко та просто! Відправляйте на пошту [email protected] або в Viber / Telegram свою улюблену фотографію, авторський малюнок, прикольний напис, логотип компанії або картинку з інтернету, що сподобалася. Ми надрукуємо їх на чохлі методом сублімаційного або ультрафіолетового друку. Яскрава, чітка картинка покриває всю поверхню аксесуара, не стирається, не вигоряє на сонці. Замовлення та доставку здійснюємо протягом 1-2 днів. Відправляємо по всій Україні та інші країни.

Вас чекають захисне скло на iPhone 13 Mini та плівка

Для комфортної роботи смартфона рекомендуємо купити захисне скло на Айфон 13 Міні. Цей сучасний, практично невідчутний аксесуар забезпечить надійний захист екрана, убереже його від подряпин, тріщин, випадкових ударів і падінь. Захист улюбленого смартфона у ваших руках! В арсеналі айОК аксесуари для всіх актуальних телефонів.

 

Залиште питання / відгук