Перейти до основного вмісту

Чохли для Vivo Y1s - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш власний дизайн чохла для Vivo Y1s. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Створити чохол для Vivo Y1s зі своєю картинкою, фото

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та стекла на Віво У1c:

Свіжий чохол для Vivo Y1s завжди зробить ваш смартфон більш привабливим. Він як новий одяг, як нове взуття, купівля яких приносить масу задоволення. Але це ще дуже практична і навіть необхідна покупка. Почнемо все по черзі. Не секрет, що смартфон у процесі використання піддається механічним впливам, подряпинам, сколам, а іноді випадково випадає з рук. Для його безпеки та захисту ми пропонуємо силіконові та пластикові бампери. Кожну модель нашої колекції прикрашає друк на чохлі для Віво У1с картинок, оригінальних малюнків, стильних фотографій, патріотичних принтів. Вибирай модель із каталогів айОК або створи свій дизайн. Надсилайте на пошту [email protected] або в Viber/Telegram свою улюблену фотку, авторський малюнок, прикольний напис або картинку з інтернету. Через 1-2 дні, ми доставимо новий особистий чохол для Vivo Y1s або іменний чохол з твоїм ім'ям, прізвищем.

В наявності плівки та скла для Vivo Y1s

Захисна плівка або скло забезпечать захист екрана від набридливих подряпин, збережуть його цілим і неушкодженим. навіть за випадкового падіння. iOK пропонує захисні аксесуари практично для всіх мобільних телефонів. Тому, не відкладайте на потім, а зараз вирішите купити скло для Vivo Y1s телефону. Воно вам знадобиться.

 

Залиште питання / відгук