Перейти до основного вмісту

Чохли для Tecno Camon 17P - вибери або створи свій дизайн

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол Tecno Camon 17P з вашим особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Tecno Camon 17P

Є багато цікавого:

Вибирай чохли на Tecno Camon 17P:

А ваш телефон від Техно під надійною охороною? Йдеться про захисні аксесуари. Вам вдалося знайти чохли для Tecno Camon 17P в Україні чи ви вперше побачили їх у нас? Компанія iOK.ua спеціалізується на виготовленні аксесуарів практично для всіх моделей телефонів. Це силіконові або пластикові бампери, прозорі силіконові чохли, захисна плівка, скло на екрані смартфона та багато іншого. У наших каталогах можна вибрати чохол для Техно Спарк 17П з друком картинок, оригінальних малюнків, патріотичних принтів, сучасних фоторобіт.

Якщо ви мрієте прикрасити чохол улюбленою фоткою, авторським малюнком, картинкою з інтернету, своїм ім'ям, прізвищем - надсилайте зображення на пошту [email protected] або у Viber/Telegram. Протягом 1-2 днів ми виготовимо та доставимо стильний особистий чохол для Tecno Camon 17P або іменний бампер. Друк виходить чітким, соковитим, не стирається, не вигоряє на сонці. Доставляємо по всій Україні та в інші країни.

Не забудь про скло на Tecno Camon 17P

Дуже важливо забезпечити всебічний захист смартфона. Тому в нашому асортименті, крім чохлів, є захисне скло та плівка на Tecno Camon 17P. та інші моделі телефонів. Ці міцні і практично невідчутні аксесуари убережуть екран пристрою від появи тріщин, подряпин, потертостей.

 

Залиште питання / відгук