Перейти до основного вмісту

Чохли для Samsung Galaxy A02 - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити свій чохол для Samsung A02?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол Samsung Galaxy A02 з вашим особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Samsung A02

Є багато цікавого:

Вибирай чохли на Samsung A02 та стело на екран:

Є два варіанти розвитку подій. Перший - смартфон без захисних аксесуарів випадково випадає з рук і його екран покривається тріщинами, а спинка при використанні набуває подряпин і потертості... Другий, коли девайс захищає чохол для Samsung A02, набагато приємніше, - ви спокійні за безпеку апарату, зберегли гроші, а зовнішній вигляд аксесуара тішить щодня. І все це легко можна здійснити з командою iOK. Ми пропонуємо яскраві, модні силіконові та пластикові бампери з печаткою картинок, стильних фотографій, кумедних малюнків, патріотичних принтів. Крім того, у нас можна зробити індивідуальне замовлення та надрукувати на чохлі свою улюблену фотку, авторський малюнок, ім'я, прізвище або картинку з інтернету. Надсилайте зображення на пошту [email protected] або в Viber/Telegram і, через 1-2 дні, ми доставимо новий особистий чохол для Samsung Гелексі А02 або іменний бампер з вашим ім'ям, прізвищем.

Не забудь захисне скло для Samsung A02

Захисне скло для Samsung Galaxy A02 або плівка здатні захистити крихкий екран смартфона від тріщин та подряпин. В результаті апарат буде працювати повноцінно, а ви заощадите кошти на ремонт. У нашому арсеналі захисні аксесуари практично для всіх сучасних смартфонів.

 

Залиште питання / відгук