Перейти до основного вмісту

Чохли для Motorola Edge, - вибери або створи свій дизайн

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол Motorola Edge з вашим особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Motorola Edge

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та стекла на Motorola Edge:

Купуючи телефон, ми хочемо, щоб він служив довго і безвідмовно. Для цього необхідно подбати про його безпеку. З цим завданням легко справляються чохли для Motorola Edge, скло на екран Motorola Edge або захисна плівка. Ці аксесуари є у арсеналі iOK.ua. Ми пропонуємо силіконові пластикові бампери з дизайнерською печаткою. Яскраві, стильні картинки покривають всю поверхню чохла, не стираються, не вигоряють на сонці. У каталозі айОК є готові моделі із печаткою кумедних малюнків, патріотичних принтів, сучасних фотографій. У нас можна зробити індивідуальне замовлення. Це означає, що ми надрукуємо на чохлі будь-яке ваше зображення, будь то особиста фотка, авторський малюнок або картинка з інтернету. Надсилайте їх на пошту [email protected] або у Viber/Telegram. Протягом 1-2 днів ми виготовимо та доставимо особистий чохол для Motorola Edge або іменний бампер з вашим ім'ям, прізвищем.

Вас чекає захисне скло на Motorola Edge та плівка

Не забудь купити скло на Motorola Edge чи плівку. Ці сучасні, практично невидимі аксесуари значно зміцнять дисплей смартфона, захистять від подряпин, тріщин, ударів і падінь. У нашому асортименті є аксесуари для всіх моделей телефонів.

 

Залиште питання / відгук