Перейти до основного вмісту

Чохли для Xiaomi Redmi 10, - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол для Xiaomi Redmi 10 з особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Створити чохол на Redmi 10 зі своєю картинкою

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скло на Redmi 10:

Шукайте стильний якісний чохол для Xiaomi Redmi 10 у нас в Україні? Ви опинилися у потрібному місці! На iOK представлений широкий асортимент аксесуарів. Це посилені протиударні бампери, компактні ультратонкі чохли, універсальні силіконові, класичні пластикові, шикарні шкіряні, чохол-книжка, унікальні дизайнерські або прозорі силіконові чохли з картинками та принтами. Ми приймаємо індивідуальні замовлення. Ви можете надіслати свою улюблену фотографію, авторський малюнок, прикольний напис або картинку з інтернету на пошту [email protected] або Viber/Telegram. На їх основі ми виготовимо особистий чохол для Xiaomi Redmi 10 або іменний чохол із вашим ім'ям, прізвищем. Друк виходить чітким, соковитим, не стирається, не вигоряє на сонці. У каталогах сайту представлені готові моделі з друком картинок, кумедних малюнків, патріотичних принтів, сучасних фоторобіт. Ми маємо дизайн на будь-який смак! Замовлення та доставку по Україні здійснюємо за 1-2 дні.

Вибирай скло для Xiaomi Redmi 10

У нашому асортименті є якісне захисне скло для Xiaomi Redmi 10 та плівка на екран. Ці сучасні, зовні невідчутні аксесуари суттєво зміцнюють міцність екрану смартфона, захищають від ударів, подряпин та потертостей, беруть на себе удар під час падіння. Захист смартфона у ваших руках за повної підтримки iOK.UA.

 

Залиште питання / відгук