Перейти до основного вмісту

Чохли для Samsung Galaxy S20 FE, - вибери або створи свій дизайн

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш особистий дизайн чохла Samsung S20 FE. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на Samsung S20 FE:

Ваш телефон потребує стильного захисту, - в кейсі для корпусу та. як мінімум, плівці на екран? Ці аксесуари вже є у наявності на iOK.ua. Насамперед, вибирайте чохли для Samsung Galaxy S20 FE, а потім приступайте до захисту дисплея. Тепер все по порядку. Ми пропонуємо силіконові та пластикові бампери з печаткою картинок, патріотичних принтів, авангардних фотографій, сучасних малюнків, оригінальних фраз. У каталогах сайту ви можете вибрати готову модель або створити дизайн. Ми втілимо у життя будь-яку вашу ідею. Відправляйте на пошту [email protected] або в Viber/Telegram свою улюблену фотку, авторський малюнок, картинку з інтернету, прикольний напис і, через 1-2 дні, ми надішлемо вам новенький особистий чохол для Samsung С20 ФЕ або іменний чохол для Galaxy S20 FE з вашим ім'ям, прізвищем. Друк виходить чітким, соковитим, не стирається, не вигоряє на сонці. Не забувайте про захист дисплея. У нашому асортименті якісне захисне скло та плівка на екран для Samsung S20 FE. Доставляємо по всій Україні та в інші країни.

Стоп, а скло Samsung S20 FE у вас вже наклеєне? Якщо ні, не тягніть із цим питання. Ми можемо запропонувати якісне скло на дисплей, а також поліуретанові плівки, з матовим або глянсовим покриттям. Ці аксесуари варті уваги. Ремонт флагмана був завжди дорогим заняттям.

Цей телефон має безліч назв: Galaxy S20 Fan Edition, Galaxy S20 Lite, Galaxy S20 FE 4G. Але, це той самий, чудовий апарат. Ця інформація допоможе при виборі аксесуарів у майбутньому.

 

Залиште питання / відгук