Перейти до основного вмісту

Чохли для Tecno Pop 4 Pro (BC3) - вибери або створи свій дизайн

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол Tecno Pop 4 Pro (BC3) з вашим особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Tecno Pop 4 Pro

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на Tecno Pop 4 Pro:

Навіть найбільш високотехнологічний і досконалий смартфон потребує дбайливого поводження та захисту. Чохли для Tecno Pop 4 Pro надійно захистять апарат від подряпин, потертостей, ударів та падінь. Команда iOK.ua знає, як користувачі цінують сучасний зовнішній вигляд та унікальний стиль аксесуарів. Тому ми підготували для вас цікаву колекцію чохлів з печаткою картинок, кумедних малюнків, авангардних фоторобіт. патріотичних принтів. Ваш вибір не обмежується нашими каталогами. Ми надрукуємо на чохлі будь-яку вашу картинку. Надсилайте свої ідеї: улюблені фотки, авторські малюнки, прикольні написи на пошту [email protected] або Viber/Telegram. Через 1-2 дні ми доставимо вам новий особистий чохол для Tecno Pop 4 Pro або іменний бампер з вашим ім'ям, прізвищем. Радимо під час подбати про безпеку екрану.

Скло для Tecno Pop 4 Pro в наявності

Для того, щоб екран смартфона не боявся подряпин та тріщин, а дорога в сервісний центр, так і залишалася незвіданою, треба просто купити захисне скло на Tecno Pop 4 Pro або плівку. Вони дуже легко наклеюються, практично невідчутні на апараті, а користь приносять неймовірну.

 

Залиште питання / відгук