Перейти до основного вмісту

Чохли для OPPO A74 - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол для OPPO A74 з особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон OPPO A74

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на OPPO A74:

Багато аксесуарів для телефону немає. Згодні? Тоді вибирайте чохли для OPPO A74 зараз. Від крутих силіконових з принтами до зручних і продуманих чохлів у вигляді книг. І не забувайте про скло для екрану вашого гаджета.

Ми допоможемо зробити правильний вибір і надійно захистити смартфон від механічних пошкоджень. В арсеналі iOK.UA силіконові та пластикові чохли для OPPO A74, скло для ОППО А74, захисна плівка. Дуже популярним у наших покупців є прозорий силіконовий чохол для OPPO A74 з печаткою картинки. Ефектні, сучасні чохли стануть чудовим доповненням вашого стилю. Ми наносимо чіткі, яскраві зображення на сублімаційному та ультрафіолетовому принтерах. Ви можете вибрати готову модель із каталогів сайту або замовити особистий чохол для OPPO A74 з печаткою улюбленої фотографії, авторського малюнка, імені, прізвища, логотипу компанії. Надсилайте зображення на пошту [email protected] або у Viber/Telegram. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання. Замовлення та доставку здійснюємо протягом 1-2 днів. Доставляємо по Україні та в інші країни.

Не забудь купити захисне скло на OPPO A74

Стильний, міцний чохол на спинці апарату, захисне скло для ОППО А74 на його дисплеї, - і ти у зброї. Тепер можна використовувати гаджет на повну, не турбуючись про його безпеку та не оглядаючись на сервісний центр.

 

Залиште питання / відгук