Перейти до основного вмісту

Чохли для Xiaomi Poco X3, - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш особистий дизайн чохла для Xiaomi Poco X3. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Poco X3

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на Poco X3:

Чи знаходитесь у тісних стосунках з Poco смартфонами від гіганта Сяомі? Тоді вам потрібно придбати чохли для Xiaomi Poco X3 в Україні. Ми спеціалізуємося на виготовленні чохлів практично для всіх сучасних смартфонів, і знаємо, що вам запропонувати. Силіконові та пластикові бампери з печаткою стануть надійним захистом, вірним другом та яскравим, стильним аксесуаром для вашого смартфона. У каталогах iok.com.ua на вас чекають сучасні чохли для Xiaomi Poco X3 NFC з печаткою картинок, стильних малюнків, патріотичних принтів, авангардних фотографій, що мотивують фраз.

Вибирай модель на свій смак або створи свій дизайн. Так, з айОК це можливо! Ми надрукуємо на чохлі будь-яку вашу картинку, авторський малюнок, улюблену фотографію, ім'я, прізвище, прикольний напис. Вам потрібно просто відправити зображення на пошту [email protected] або в Viber/Telegram. Через 1-2 дні ми виготовимо і доставимо новий особистий чохол для Xiaomi Poco X3 NFC. Ви можете вибрати силіконовий чохол, пластиковий бампер, прозорий силіконовий чохол, захисне скло або плівку на екрані. Доставляємо по всій Україні та в інші країни.

Захищаємо дисплей – клеїмо скло!

Не секрет, що найвразливіше місце сучасного телефону, його екран. Тому варто купити скло на екран Poco X3, і навіть парочку про запас. Адже ми роняємо гаджети дуже часто. І ремонт обійдеться у копієчку.

 

Залиште питання / відгук