Перейти до основного вмісту

Чохли для Xiaomi Poco F3 - вибери або створи свій дизайн

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол для Xiaomi Poco F3 з особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон Poco F3

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на Poco F3:

Ми знаємо як надійно захистити смартфон і зробить його ще стильнішим та привабливішим. Команда iOK.ua пропонує колекцію сучасних якісних чохлів для Xiaomi Poco F3, захисне скло та плівки на екран. Міцні силіконові та пластикові бампери створюють впевнений захист гаджета від подряпин, потертостей, сколів, ударів та падінь. Кожну модель нашої колекції прикрашає друк на чохлі для Поко Ф3 картинок, оригінальних малюнків, патріотичних принтів, авангардних фотографій, популярних фраз. Ми створюємо яскравий, чіткий друк на ультрафіолетовому чи сублімаційному принтерах. Картинка покриває всю поверхню бампера, не стирається, не вигоряє на сонці.

Якщо у вас є свої ідеї дизайну і ви хочете надрукувати на чохлі свою улюблену фотку, картинку, авторський малюнок, логотип, ім'я, прізвище - надсилайте зображення на пошту [email protected] або в Viber/Telegram. Через 1-2 дні ми доставимо вам новий особистий чохол для Poco F3. Доставляємо по Україні та в інші країни.

Не забудь про скло на Poco F3

Як показує практика, купити захисне скло на Поко Ф3 або плівку на екран краще одночасно із захисним чохлом. Так, ваш телефон отримає всебічний захист, а похід до сервісного центру залишиться лише теорією.

 

Залиште питання / відгук