Перейти до основного вмісту

Чохли для OnePlus, - вибери або створи свій дизайн

Серия Ace:
Серія Nord:
Серія 12:
Серія 11:
Серія 10:
Серія 9:
Серія 8:
Серія 7:
Серія 6:
Серія 5:
Серія 3/2/1/X:
 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступним асортиментом товарів. Ми виготовимо ваш особистий дизайн чохла для OnePlus телефону. Нанесемо друк на силіконовий чи пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Чохол з фото для OnePlus

 

Чохол з ім'ям для OnePlus

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на OnePlus:

Дедалі більше гідних брендів із Китаю приходять на ринок України. Сьогодні у нас з'явилися оригінальні чохли для OnePlus із дизайнерськими картинками. Ми збираємо найяскравіші та унікальні бампери для OnePlus, щоб ви могли не тільки захистити свій смартфон від усіляких пошкоджень, а й додати йому певної індивідуальності.

Чохли для Oneplus – як мистецтво!

Сучасний світ дуже вибагливий. Точніше, люди в ньому. Або ж підприємницька конкуренція так розбалювала всіх. Першопричина не важлива, ми тільки хочемо повідомити той факт, що команда iOK.UA відноситься до даних аксесуарів, як до чогось особливого. Це не просто безликий шматочок пластику або силікону. Кожен наш чохол для Ван Плюс з характером і зі своїм внутрішнім світом. Сотні авторських картинок здобули нове життя на їхньому корпусі. Тому ми поєднали продуману, до дрібниць конструкцію, з ексклюзивним зовнішнім виглядом. В результаті ви отримуєте чохли на Ван Плюс з ідеальним поєднанням міцності, стилю та зручністю. Саме ці якості не дозволять вам знімати їх із телефону. Ви ж зустрічалися з такими кейсами, які одягнеш на смартфон і все безвихідь. Користуватися ним стає неможливо. Знайомо? Ми дуже не любимо такі аксесуари, тому наші позбавлені цього недоліку. Втім, щось ми дуже хвалимося. Краще вибирайте дизайн бампер для One Plus і за 1-2 дні зможете його вже приміряти на відділенні Нової Пошти. А якщо вам щось не сподобається, ви можете повернути свою покупку. Хоча ми цього зовсім не боїмося. Але про безпеку угод з iOK.UA ви повинні знати.

Можете замовити особистий дизайн чохла на Ван Плюс

Ви можете замовити свій персональний дизайн чохла на смартфоні ВанПлюс. Ми наносимо друк на силіконові та пластикові накладки/бампери ваші особисті фотографії, ваші найяскравіші картинки. Створіть свій іменний бампер з ім'ям чи прізвищем, додайте кохану. щасливу цифру чи ініціали свої. Надсилайте зображення, які вам найбільше до душі, а ми виготовимо ваш персональний варіант бампера.

Робимо це швидко та якісно, адже даємо гарантію на аксесуари цілих 120 днів. Спробуйте свої сили як дизайнер, який створить свій майбутній ексклюзивний чохол для OnePlus пристрою. Зробити замовлення можна всіма можливими способами. Повірте, ми тут постаралися:

Який вердикт?

Підведемо підсумок. Купити чохол на Oneplus і скло до нього - потрібно відразу ж після придбання нового телефону. Заняття це цікаве і виправдовує вкладені кошти у майбутньому. Пишемо це щиро, тому що ремонт телефонів коштує копійку. Так, і новий вигляд гаджета, завжди його освіжає і робить більш бажаним. Приймайте рішення зараз же і захищайте зі смаком свого вірного друга, який завжди з вами.

 

Залиште питання / відгук