Перейти до основного вмісту

Чохли на Apple iPhone 13 Pro Max, - вибери або створи свій дизайн

 

Як створити власний дизайн чохла?

На iOK.UA можна не обмежуватись доступними товарами. Ми виготовимо чохол для iPhone 13 Pro Max з особистим, індивідуальним дизайном. Нанесемо друк на силіконовий або пластиковий бампер ваші фотографії, малюнки, написи, логотип.

Як створити власний варіант? Зробіть все самі, або зверніться до наших дизайнерів:

Замовити свій дизайн чохла на телефон iPhone 13 Pro Max

Є багато цікавого:

Вибирай чохли та скла на iPhone 13 Pro Max:

Яблучний новачок солідного розміру висуває додаткові вимоги до захисних аксесуарів. Чи не так? Чохол для iPhone 13 Pro Max повинен бути легким, тонким, не збільшувати габаритів апарату та відмінно справлятися із захисними функціями. Всі ці якості плюс стильний неповторний дизайн втілюють силіконові та пластикові бампери для айфону на сайті iOK. Гортайте каталоги та вибирайте чохол з печаткою картинок, забавних малюнків, оригінальних фотографій, патріотичних принтів. Ми зібрали для вас найкращі сучасні зображення. Картинка виходить чіткою, яскравою, не стирається, не вигоряє на сонці.

Може, у вас є свої ідея і ви хочете прикрасити чохол своєю улюбленою фоткою, авторським малюнком, прикольною фразою? З нами це можливо! Надсилайте картинки на пошту [email protected] або в Viber/Telegram. Через 1-2 дні ми надішлемо стильний особистий чохол для Айфон 13 Про Макс або іменний бампер з вашим ім'ям, прізвищем. Доставляємо по всій Україні та в інші країни.

Не забудь захисне скло на iPhone 13 Pro Max

Дизайнерські чохли в тендемі із захисним склом для iPhone 13 Pro Max забезпечать цілісний та надійний захист унікального великого айфону. Не зволікайте, подбайте про безпеку улюбленого гаджета одразу після його покупки та його безперебійна робота та гарний настрій вам забезпечені.

 

Залиште питання / відгук