Аргументи за та проти купівлі БУ Apple iPhone

Коли ми приймаємо рішення зробити нову покупку телефону, та ще й дорогоцінну купівлю (до якої, відноситься Apple iPhone без сумніву), звичайно ж, хочеться себе перестрахувати і бути спокійним, у випадку, якщо телефон перестане працювати. Кожен з нас цікавиться про гарантії телефону. До цих людей відношуся і я.

Необхідна гаранатія на телефон? Задумувались колись про це? Так, гарантія вкрай необхідна. Але. у випадку, якщо Ви збираєтеся придбати телефон невідомого виробника. Такі виробники не беруть до уваги термін служби телефону, бренд не працює на своє ім'я, а головне завдання такого виробника продати якомога більше телефонів, надаючи найновіші і найпопулярніші технології за мінімальну ціну. І якщо тверезо міркувати, це зробити неможливо, не запросивши за телефон адекватну ціну.

Змінивши вже приблизно 10 телефонів відомих брендів, я жодного разу не скористався гарантією. Така ж ситуація і з комп'ютерною технікою, всі комп'ютерні комплектуючі, слугують набагато більше заявленої гарантії. За статистикою і як стверджують сервісні центри, якщо техніка проробила перший рік, вона буде служити й далі. Заводський брак побутових виробів та техніки виявляють в перший місяць використання. Так що, можна досить впевнено купувати Б/У iPhone, що зробив і я, і всі друзі які довіряють моїм порадам. Придбавши БУ Айфон з США, я планую змінити його на наступну модель iPhone 4, і неодмінно куплю БУ iPhone.

Чому ми за покупку БУ Apple iPhone? Чому ми радимо купити Б/У iPhone.

1. Заощаджуєте 30% і навіть 40% на купівлі Б/У Apple iPhone.

2. Отримуєте телефон iPhone, зовнішній стан якого не гірше ніж нового, стан відповідає вигляду нового телефону. (Є моделі з незначною потерстістю на задній кришці, але, якщо Ви будете цінувати свій майбутній Apple iPhone, Ви обов'язково купите чохол до нього, інакше, телефон швидко втратить свій зовнішній вигляд)

3. Як показує практика телефон Apple iPhone буде служити довго і вірно, якщо дотримуватися всіх правил експлуатаціі телефону. Головний ворог iPhone, - падіння. Ні в якому разі не кидайте iPhone. Навіть маленькі струси і падіння телефону можуть з часом призвести до поломки. Фахівці сервісних центрів Apple iPhone приймають на ремонт айфони, які у більшості випадків падали. Докази на обличчя, коли спеціалісти розбирають iPhone, відшарувалася пам'ять, порвався шлейф. Будьте пильні, щоб не випустити свій iPhone.

Порада для власників Apple iPhone. Якщо Ви вже є щасливими власниками чудового телефону Apple iPhone, обов'язково придбайте чохол для свого Айфона, купіть захисну плівку на екран телефону, вона Вам не буде заважати, б'юсь об заклад, Ви навіть не зможете відрізнити чи телефон iPhone з плівкою чи ні. Навіщо це робити? Пройде час, і компанія Apple знову випустить на ринок новинку iPhone, і Ви неодмінно, захочете свій колишній Айфон обміняти на нову модель. А тепер уявіть ситуацію, хто буде мати бажання у Вас купити Apple iPhone, якщо він буде весь у подряпинах та весь потертий? Ви не зможете продати свій Айфон за хорошою ціною. А якщо аппарт буде у Вас у відмінному стані, його з радістю куплять початкові шанувальники Apple iPhone.

Кілька корисних порад, які будуть актуальні при купівлі БУ iPhone в Україні:

1. Зовнішній вигляд БУ iPhone. Коли визначитися з моделлю Apple iPhone (моя Вам порада, купувати як мінімум модель Apple iPhone 3G і звичайно ж улюблену мною на даний момент модель iPhone 3Gs, Apple iPhone 2G вже застарілий апарат, і за ті ж гроші можна купити щось інше, але, кому до душі стиль в дусі Apple, iPhone 2G ще не вийшов з гри.) обов'язково дивіться на зовнішній вигляд телефону, зверніть увагу чи корпус Apple iPhone оригінальний, чи заводського кольору (телефони Apple iPhone завод виробник випускає лише в двох кольорах, - білому та чорному), якщо ж корпус не білий або чорний, є ймовірність того, що кришку телефону iPhone замінили через те, що він падав, і оригінальні кришка лопла навпіл.

2. Кнопки БУ iPhone. Обов'язково перевірте всі кнопки БУ Apple iPhone, вони повинні натискатися легко і плавно, не бути розхитані і ні в якому разі, не бовтатися. Якщо ж з кнопками Apple iPhone все добре, можна зробити висновок, що колишній власник телефону дбайливо ставився до телефону.

3. Задня кришка БУ iPhone. Потертості на задній кришці iPhone. Вони будуть завжди, при повсякденому використанні телефону, подряпини та потертості з'являються самі по собі, від кишень джинсів, навіть від чохла, особливо якщо чохол не оригінальний і дешевий. Кількість подряпин видасть Вам приблизний термін експлуатації телефону iPhone. Логічно, чим більше подряпин, тим телефон служив довший час. Хоча, все відносно, і залежить від господаря і його відношення до техніки.

4. Зв'язок БУ iPhone. При покупці БУ Apple iPhone обов'язково перевірте чи працює Wi-Fi. Впевнений, він Вам точно стане в нагоді, як при дозвіллі, так і в робочій обстановці. спробуйте зателефонувати комусь, щоб впевненитися, що спікер-динамік не шумить і не фонить.

5. Корпус БУ iPhone. Якщо на БУ АйФоні Ви виявите тріщини або відколи пластику корпусу телефону: можливо iPhone падав, можливо на Айфон сіли,:) так, це погано, але не смертельно. Відомий факт, модель Apple iPhone 3G дуже часто обзаводиться тріщиною біля порту зарядки телефону. Ця помилка інженерів Apple. Тріщина на телефоні з'являється сама по собі, навіть якщо телефон не падав. І є ймовірність, що з часом вона з'явиться і у Вас, якби Ви дбайливо не відносилися до телефону.

6. Екран БУ iPhone. Придивіться, чи немає на екрані БУ iPhone тріщин і плям. Ні хто не любить подряпин на екрані телефону, вони заважають роботі і псують настрій при спілкуванні з телефоном. Але, подряпини на Apple iPhone відрізняються від подряпин інших телефонів. Ви їх будете помічати лише при сонячному освітленні на вулиці. При використанні телефону в закритому приміщенні, подряпини на око не відчутні. У сервісних центрах є засоби для усунення подряпин на екрані iPhone, також, продаються спеціальні захисні плівки.

7. Батарея БУ iPhone. Дуже важливий пункт при покупці телефону. Кожен з нас хоче, що б телефон працював довго і в саму важливу хвилину, телефон, як часто буває, не вимикався. Як Ви думаєте, скільки буде тримати батарея БУ Apple iPhone після використання телефону пів року чи рік? Ресурс батареї за цей термін майже не втрачає свої показники, і ще сміло може позмагатися з новим телефоном за кількістю часу роботи без перезарядки. Якщо Ви часто подорожуєте, раджу Вам придбати чехол батарею для iPhone.

Якщо Ви хочете придбати Айфон, але знаходитися досить далеко від Київа, наш інтернет магазин виконує доставку в будь-яке місто України: Луцьк, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Хмельницький, Сімферопіль, Донецьк, Дніпропетрівськ, Крим, Луганск, Київ. Ми зробимо більше фотографій для того, щоб Ви впевнились, що наші телефони iPhone, знаходяться у відміному стані.

iphone.import2ukraine.com - пропонує купити Apple iPhone. Порадьте нас Вашим друзям, та отримайте знижку на наступну покупку. Купуйте БE Apple iPhone в Києві, на нашому сайті.

 

Задать вопрос / Оставить комментарий