Перейти к основному содержанию

Продаж Apple iPhone і аксесуарів на території всієї України

Поспішаємо повідомити, сайт import2ukraine розширив свою діяльність по території всієї України.

Тепер Ви можете придбати телефон Apple iPhone в будь-якій області України, - у Києві, в Хмельницькому, в Полтаві, або в Луганську, не має значення де Ви знаходитесь, Вибирай телефон за фотографіями, і ми надішлемо його Вам в будь-який куток України.

Чи безпечно це, можете запитати Ви. Адже Б/У iPhone може бути не повністю робочим, або не працювати зовсім. Запевняємо Вас, ми повністю хочемо задовільнити як Ваші очікування, так і свої, - реалізувати ідею, сайт інтернет-магазин, який буде відомим і цікавим для жителів України.

Ми працюємо на репутацію, продаємо лише повністю робочі і оригінальні телефони iPhone. Ми не продаємо телефони, які були вже в ремонті, оскільки вважаємо, що такий товар має продаватися ще дешевше, або не продаватися зовсім. Кожен телефон який, виставлений на продаж на сайті, ретельно тестується на працездатність кожного з компонентів телефону фахівцями власного сервісного центру. Після 2 годинної процедури, телефон виставляється на продаж.

Раніше послуги з продажу iPhone ми пропонували лише в Києві. Оскільки весь наш товар знаходиться в цьому місті. Хто проживає в Києві, і хоче купити iPhone в Києві, має ряд переваг, так як при замовленні телефону на нашому сайті, Ви можете зустрітися з нашим кур'єром, який покаже Вам iPhone, Ви разом перевірите чи працює апарат, і всі його функції (зробите дзвінок, перевірите інтернет, чи працює Wi FI, перевірите всі кнопочки телефону), переконайтеся у відповідність фоторгафій на сайті, і реальним станом телефону. Після цього, внесете гроші за покупку Apple iPhone.

Якщо ж, Ви шановний покупець, перебуваєте в іншому місті України, пропонуємо Вам ознайомитися, c умовами нашої роботи з іншими містами, вибравши своє місто проживання, за посиланням, що нижче.

 

 

Задать вопрос / Оставить комментарий