Продаж Apple iPhone у Львові. Шукаєте де купити Айфон в м. Львів?

Офіційного представництва Apple iPhone на території України так і немає. Навіть на території неосяжної Росії тільки йдуть переговори про відкриття. Що ж робити тим, хто хоче купити iPhone в Україні?

Вихід є, скористатися інтернет магазином, і купити Apple iPhone в будь-якому місті України.

Тепер і жителям Львова доступні всі оригінальні моделі iPhone. Якщо Ви проживаєте у місті Львів, все що Вам потрібно для покупки нового або БУ Apple iPhone, зробити онлайн заявку на нащем сайті, але спершу вибрати бажаний Айфон до покупки. І протягом 2 днів, Ваше замовлення прибуде до Вас до Львова, або навіть до порога дверей будинку. Правда зручно?

Компанія iOK займається продажем оригінальних телефонів Apple iPhone в місті Львів. Займаємося продажем як БУ моделей Айфонів, так і новими з гарантією. Всі нові Apple iPhone є неверлоками, тобто ці телефони ніколи не були заблоковані, і їх не доведеться перешивати.

Каталог товарів Apple iPhone:

Купити Apple iPhone 2G у Львові

Купити Apple iPhone 3G у Львові

Купити Apple iPhone 3Gs в Львові

Купити Apple iPhone 4G у Львові

Як заплатити за покупку Apple iPhone у місті Львові:

При купівлі товарів в інтернет магазині, слід уникати шахраїв, ми ж пропонуємо Вам, що б перестрахувати себе скористатися накладеним платежем. Якщо Ви маєте бажання купити БУ iPhone, ми можемо вислати Вам більше фотографій, для того що б було чітко зрозуміло, який стан телефона Ви отримаєте при доставці товару. Ми працюємо на репутацію, тому хочемо, щоб наші клієнти були задоволені, коли придбають телефон Айфон. Також, ми пропонуємо наступні форми оплати товару:

  • 1. Готівкою кур'єру при зустрічі: кур'єр в потрібне місце привозить iPhone, ви дивитися, перевіряєте, сплачуєте.
  • 2. Наложеним платежем, завжди страхуєте себе від шахрайства.
  • 3. Переказ грошових коштів за допомогою системи ПРИВАТ 24
  • 4. За допомогою переказу валюти Webmoney

Замовити Apple iPhone з США з доставкою у Львів:

Приймаємо замовлення на доставку бажаної Вами продукції Apple iPhone. Не виключена, що на полицях інтернет магазину можуть бути відсутніми деякі моделі айфонів, або ж Ви хочете придбати аксесуари, яких не можете знайти в Україні. Ми можемо Вам допомогти. Напишіть нам листа з повною назвою аксесуару до iPhone, і через два тижні, Ваше замовлення буде вже на теріторії України. Також, якщо Ви порівнювали ціни на аксесуари в Україні, з цінами в США, одразу можна помітити, що ціни в українських магазинах вище в два або три рази. Ми ж, зробимо Вам доставку за дуже низькою ціною. Перевірено!

Бажаєте продати телефон Айфон у Львові?

Якщо Ви хочете продати свій телефон, ми завжди купуємо з рук телефони iPhone колишнього вживання, або ж у Вас є можливість розмістити оголошення з продажу Apple iPhone в каталозі товарів нашого сайту.

Купуючи продукцію Apple iPhone за допомогою Інтернет магазину, Ви також порядно економите. Купити дешево Apple iPhone, а також одержати знижку в 50 відсотків на будь-який аксесуар в каталозі інтернет магазину, Ви можете у нас завжди!
 

Задать вопрос / Оставить комментарий