Перейти до основного вмісту

Знімки iPad Mini 4 підтвердили всі чутки

Напередодні майбутнього анонсу Apple, з'являється все більше витоків і чуток про нові гаджети.

Відповідно, неодноразово підтвердженої, піратської інформації планшет iPad mini 4 отримає дизайн свого попередника та оновлену начинку.

На останніх 3D зображеннях, що з'явилися в інтернеті, видно, що iPad mini 4 стане аналогом iPad Air, а корпус стане тоншим на 1.4 мм і складе 6, 1 міліметрів. За словами фахівця Мінґ-Чі Куо, гаджет є невеликою копією iPad Air 2. Нова модель з удосконаленою начинкою та дизайном отримає 8-ми мегапіксельну камеру, екран із антивідблисковим шаром.

Чекаємо на 9 вересня 2015 року

За чутками, компанія Apple готує презентацію кількох девайсів: iPad mini 4, iPad Air 3, iPhone 6s та Apple TV, можливо і 12,9 дюймового iPad Pro. Захід заплановано на 9 вересня. Що тішить, що чохли для iPad Mini від старших моделей будуть підходити і для новинок.

Відео про можливий дизайн iPad Mini 4